Все про туризм, де зупинитись, нерухомість в Карпатах, відпочинок в Яремче, Ворохті, Татарові та Буковелі, вибір житла та пошук супутників на форумі Яремче.
ПЛАН
Вступ
1. Правове становище населення за законами Ману
2. Характерні риси права за законами Ману
2.1 Право власності
2.2 Зобов’язальне право
2.3 Шлюбно-сімейне право
2.4 Злочини і покарання
Висновок
Список використаної літератури
Вступ
Вивчення історії права Індії в нашій країні має давню традицію. Особливо багато уваги вивченню і перекладам джерел права рабовласницької Індії приділялось науковцями (Г. Ф. Ільїн, Г. М. Бонгард-Левин, А. А. Вигасин, А. М. Самозванців, Т. Ю. Єлизаренкова й ін.). Визначений внесок у вивчення права древньої Індії внесли і історики-правознавці (3. М. Черніловський, Ф. А. Лапова, О. А. Жидков, А. М. Рогожин, Н. Н. Страхів, Н. й ін.).
Історія права рабовласницької Індії краще нам відома із середини П тис. до н.е., з моменту вторгнення і розселення в Індію аріїв, що прийшли з гір Гіндукушу і Паміру. У своїй масі вони були кочівниками-скотарями, що знаходилися на більш низькій ступіні розвитку, чим скорене населення Індії.
Мета роботи дослідити організацію влади, державний устрій і становище в ньому особистості, а також первісні основи юриспруденції рабовласницької Індії; прослідкувати зв'язок права з іншими соціальними нормами, їх вплив на юридичний побут давньої цивілізації.
Актуальність обраної теми полягає в тому, що знання політичних систем, законів минулого підносить правову культуру, розвиває правосвідомість, дає можливість краще зрозуміти значення державно-правових інститутів у житті суспільства.